Mesaje Recente

Pagini: [1] 2 3 ... 10
1
Noi reginele videochat-ului / Re: Stie Cineva acest model
« Ultimul mesaj de info Azi la 07:28:10 am »
ti-am raspuns in PM!
2
« Ultimul mesaj de denisa Februarie 23, 2018, 11:04:29 pm »
"cele care sunt ale site-ului "- adica??
3
« Ultimul mesaj de info Februarie 23, 2018, 08:51:19 pm »
Care au  un agreement,  va referiti ca este de la un  studio si are o intelegere cu site-ul??
sunt 2 tipuri de modele "privilegiate" cele care sunt ale site-ului si cele care lucreaza pentru un studio ce are incheiat un agrement de exclusivitate cu site-ul respectiv!
Ca,model individual nici o sansa!
4
Noi reginele videochat-ului / Re: Atentie la studiourile foto si fotografilor individuali
« Ultimul mesaj de denisa Februarie 23, 2018, 06:30:54 pm »
wow, ok,  merci de info.
5
« Ultimul mesaj de denisa Februarie 23, 2018, 06:29:30 pm »
Iar eu ca model individual nu as putea face nici o intelegere cu ei de nici un fel??
6
Noi reginele videochat-ului / Re: Sa ne prezentam
« Ultimul mesaj de denisa Februarie 23, 2018, 06:28:38 pm »
Alisia  sunt, 26 ani, imi pare bine sa va cunosc si sper sa  fie constructiva experienta.
7
« Ultimul mesaj de denisa Februarie 23, 2018, 06:27:43 pm »
Care au  un agreement,  va referiti ca este de la un  studio si are o intelegere cu site-ul??
8
« Ultimul mesaj de info Februarie 23, 2018, 11:36:31 am »
Sunt modele agreate de site-uri sau modele de la un studio ce are agrement cu site-ul respectiv,model individual nu este in nici un caz...are si pret pe masura!

9
Noi reginele videochat-ului / Stie Cineva acest model
« Ultimul mesaj de denisa Februarie 23, 2018, 09:49:17 am »
Cunoaste cineva acest model, Amandine  de pe xlove??  De unde este? Care e  secretul ei? Are privat-uri aproape non stop si ia o multime de bonusuri fara sa arate nimic in free chat? Lucreaza de la studio sau care e  secretul ei? Pt ca ceva sigur e la mijloc...
10
Am observat ca mi-ai dat -1 la reputatie. Mersi! Tu ai -10 la reputatie primiti de la colegii de pe forum. Numai cuvinte de lauda.... Daca esti asa hater pe toate anunturile, nu ma mir! Sa sti ca "cu hate" nu se construieste nimic. Hate si ura poate sa faca orice pusti de 12 ani din fata PC-ului. In schimb ceva pozitiv, atunci demonstrezi ca esti om!

Sper ca atunci cand o sa incepi si tu o afacere ceva, sa apara o mie de oameni ca si cum esti tu acum, sa iti puna bete in roate.

Seara buna stimabile.

PS. Acesta este anuntul pe OLX: https://www.olx.ro/oferta/instalare-windows-reparatii-calculator-laptop-imprimanta-bucuresti-IDa078h.html

Si spre surprinderea ta, am avut 3 clienti de pe acest forum. Si am fost profesionalist cu fiecare in parte, chiar daca nu sunt expert in domeniu cum afirmi tu.
Pagini: [1] 2 3 ... 10